Tvůj úspěch je na dosah!

Kdo by dnes neznal firmy jako Facebook, Google, Instagram či Uber, které se staly součástí našich každodenních životů. Je to však teprve několik let zpátky, kdy si jejich zakladatelé lámali hlavu s otázkou, jak své myšlenky náležitě zpeněžit.

Ke vzniku fungující firmy je většinou potřeba neotřelý nápad, inovativní myšlení, správné načasování a dostatek finančních prostředků. Někdy však pomůže i dobře míněná rada, motivace v pravou chvíli nebo prostá náhoda.

Pokud máte hlavu plnou nápadů, přijďte se koncem března inspirovat na festival Start-up show Plzeň věnovaný studentům. Akce se bude hemžit tipy jak rozjet vlastní podnikání a kde na to sehnat prostředky. Nebudou chybět ani zajímaví hosté a příběhy úspěšných start-upů. Kdo ví, třeba zrovna v tobě dřímá nový Mark Zuckerberg! Workshopy začínají ve středu 29. března od 12:30 hodin v DEPO2015 (Preslova ul. 14).

Akce pak v 19:00 plynule přejde ve FuckUp Night – prezentaci podnikatelských příběhů, které nezačaly zrovna růžově. Vyslechněte si vyprávění úspěšných osobností, jejichž začátky by se daly shrnout jediným slovem: „průšvih“. Třeba se pak snadněji odhodláte změnit své sny v realitu. Pro bližší informace o zmíněných akcích klikněte SEM.

Tvůj budoucí úspěch může výrazně ovlivnit volba správné vysoké školy. Pokud se zajímáš o podnikovou ekonomiku a management, nezapomeň se podívat na nabídku Fakulty ekonomické ZČU.