zVĚDAvosti: Lovci pokladů ve službách vědy

Uchvátily tě příběhy Indiana Jonese? Zajímá tě historie a láká tě hledání pokladů? Pak by tvé kroky rozhodně měly směřovat na Katedru archeologie Fakulty filozofické Západočeské univerzity v Plzni. Už jako student se totiž můžeš stát členem výzkumného týmu a podílet se na archeologických vykopávkách!
Jak vlastně vypadá život skutečného archeologa? Je pořád co objevovat? A může i český archeolog bez klobouku a biče odkrýt zajímavý nález? O tom všem ti povypráví Mgr. et Mgr. Michal Preusz, Ph.D. v následujícím videu. Tak neváhej a vydej se s ním na skutečnou archeologickou výpravu!

Zaujalo tě vyprávění Michala Preusze? Chceš se o archeologii dozvědět víc? Přihlas se ke studiu na Katedře archeologie Fakulty filozofické Západočeské univerzity v Plzni.