zVĚDAvosti: Co je průmyslový design?

Tentokrát tě zVĚDAvosti vezmou mezi umělce a designéry, a to na jednu z nejmladších uměleckých fakult v České republice.

Baví tě ilustrace, malba, fotografie, animovaná tvorba nebo třeba design? A co takhle průmyslový design? Chceš vědět, jak se vyrábí návrh auta? A co všechno obnáší studium na “Sutnarce”? Odpověď na tyto otázky nalezneš v našem videu, kterým tě provede MgA. Mgr. Petr Pelikán z Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara. Navíc se podíváš přímo do budovy nejmladší fakulty Západočeské univerzity a uvidíš, co všechno se v ní nalézá a vyrábí.

Zajímáte se o historii umění nebo moderní design? Přihlaste se ke studiu na Fakultě umění a designu Ladislava Sutnara na Západočeské univerzitě v Plzni.