Mezinárodní letní jazyková škola

Do you speak English?
Sprechen Sie deutsch?
Hablas español?
Parla italiano?
Parlez-vous français?
а ты говоришь по русски?
Mluvíte česky?

Ať už mluvíte (či nemluvíte) jakýmkoliv z těchto jazyků, neváhejte a vydejte se na prázdninové dobrodružství v podobě Mezinárodní letní jazykové školy v Plzni! Co je ale vlastně dobrodružného na tom chodit v létě do školy, říkáte si?

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem, praví jedno moudré přísloví. Znalost cizích jazyků otevírá dveře do nových zemí, kultur i jiného myšlení. Umožní vám získat novou perspektivu na váš život i okolní svět, okusit rozlišné chutě života a v neposlední řadě poznat nové lidi.

  

Co to je MLJŠ?

Tradiční Mezinárodní letní jazykovou školu pořádá Západočeská univerzita v Plzni již po osmadvacáté. Výuka je vedena neformálními výukovými metodami s maximálním počtem 15 studentů ve skupinách. Během výuky se střídají jak čeští vyučující, tak i rodilí mluvčí.

Třítýdenní jazykové kurzy jsou obohaceny o odpolední doprovodný program, zpestřeny zábavními večírky a doplněny středečními a víkendovými výlety.

Kurzy

Začátečník či pokročilý, milovník jazyků románských, germánských či slovanských… Na MLJŠ si vybere každý! Prozkoumejte nabídku kurzů u jednotlivých jazyků:

Můžete si vybrat mezi celodenními kurzy (na jeden, dva nebo celé tři týdny) či kurzy odpoledními, které jsou ideální pro ty z vás, kteří mají letní brigádu.

Přihláška

Přihlašovat se můžete zde a to až do 21. 5. 2017. Nejste-li si jistí s vaší úrovní, neváhejte a udělejte si rozřazovací test.

Více informací na webových stránkách MLJŠ: https://isls.zcu.cz/


iko-2
Rádi byste si některý z cizích jazyků zvolili jako svůj studijní obor? Studium angličtiny, němčiny, ruštiny a francouzštiny nabízí Filozofická a Pedagogická fakulta ZČU.

Pro ty z vás, kteří by se raději věnovali jinému oboru, ale přesto se dále zlepšovali v cizích jazycích, nabízí kurzy Ústav jazykové přípravy.