Dětští lektoři se na konferenci Učitel IN bavili vědou

V sobotu 13. října 2018  se v budově Fakulty elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni konal již čtvrtý ročník konference Učitel IN, jehož se zúčastnilo na 150 zájemců o novinky ze světa vzdělávání. Konference nabídla skvělé řečníky a lektory z různých koutů České republiky, ze Slovenska i z USA.

Některé workshopy opět vedly i děti, pro které bylo vedle jejich prezentací připraveno dopoledne Bav se vědou, v rámci něhož se vydaly na zajímavou exkurzi do laboratoří Regionálního inovačního centra elektrotechniky (RICE) na Fakultě elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni, poté si užily workshop s Nao robotem a na vlastní kůži si vyzkoušely program Psaní hravě. Dále byly pro děti připraveny různé logické hry, hádanky a rébusy z dílny týmu Bav se vědou.

Zajímá vás, jak se dětští lektoři bavili vědou? Podívejte se na fotografie z akce: 🙂